*Calibra Sport 8 Muj Regjistrim AutoMatik ne Gje..

Shitet nga: Toli 12 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Opel Calibra Ne xhendje te rregullt AutoMatik, Vetura Posedon Vollanin Hidrolik ,Me Klim ,xhamat me Rrym ,Karrikat Me Nxemje ,Abs Gomat e dimrit me fellne te Reja Auspuhin Remus 2.0 Motorin e Thjesht Ka Regjistrim 8 Muj i Ndrron shpejcit shum Mir hargjon pak ka pullen e Bores qe I Aktivizon 2 Gomat Porher ,ka dhe pullen me Qit ne Sport,,,, Muni me Provu. Viber +37744303258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim