Golf 2 -88

Shitet nga: Fisnik 22 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Pejë
Shitet golf 2 viti i prodhimit 88 dizel i thjesht me dy dyer ka regjistrim deri ne mujin e 7 per ma shum info me kontaktoni ne nr 044 894 716 dhe 045 547 053.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim