Peugeot 407 dizel -04

Shitet nga: 407 05 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
VETURA POSEDON CLIMA TRONIK GJOMA NPULL MBAJTSE DORES PARA DHE MBAS CENZORA NDRITA CENZORA NPASQYRE
AUTOMATIK 2.0
Rigjistrim deri ne Fund te Vitit 2015
Nuk Osht Hipotek
Beje Ndrrim me Golf 6 Passat C3 Shtoj Pare Cash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim