Peugeot 407 dizel -04

Shitet nga: 407 15 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
VETURA POSESON
MARSH AUTOMATIK 2.0
CLIMATRONIK
CENZOR PASQYRE
CENZOR DRITA
MBAJTSE DORE PARA DHE MBAS
SHIHBER
RIGJISTRIM DERI 12 MUAJ
BEJE NDRRIM ME GOLF 6 ose PASAT C3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim