RENAULT ESPANCE 2.0 2003 -03

Shitet nga: Rinor 25 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Pejë
RENAULT espance 2004 me 7 ulse 2.0 i sapo ardhur nga franca ne gjendje shum te mir TEKNIKE DHE OPTIKE 049688098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim