SEAT TOLEDO -92

Shitet nga: Blend Gjevukaj 05 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Pejë
Vetura Eshte Ne Gjendje Shum Te Mir .
Eshte 1.9 Dizel
Viti i Prodhimit 92
Dhe Ka Regjistrim Edhe 1 Muj e Gjys
Shitet Urgjent
Mund Te Me Telefononi Ne Keta Numra Te Telefonit :
049 676 260 dhe
049 270 776.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim