(URGJENTISHT) Ford focus (Titanium) 2,0 TDCI-CI ..

Shitet nga: Ford 27 Qer 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ford focus 2.0 TDCI 6 shpejtsi 136ps
Vetura eshte karavan dhe RKS. Ka ardhur nga Holanda ne muajin korrige 2014
Posedon:
Radio CD dhe MP3
Sistem me Bluetoth per Telefon
ABS sistem
ESP sistem
Ulset me nxemje dhe gjysmlekur
4 gjamt me rrym dhe me bllokada
rregullim te pasqyrave me rrym
Aribage
Drita te mjegulles
Permban senzor
Me nje fjal vetura eshte ne gjendje te rregullt
Full extra
+38649661756 viber
BEJE NDRRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim