opel omega -88

Shitet nga: Albion 16 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Shitet vetura opel omega ne gjendje te rregullt
Klim + abes dhe centrall i regjistruar deri ne
Shtator dhe bejm ndrime per gjdo info kontaktoni ne numrin
044-774-842
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim