ALFA ROMEO 156 -02

Shitet nga: Alfa 19 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vetura e po sa ardhur nga Austria

FIAT ALFA ROMEO 156
Viti i prodhimit 2002
vetura eshte e mire dhe e ruajtur po ashtu eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim