AUDI A6 2.5 TDI -98 /per pjese

Shitet nga: riza 10 Gsh 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Pejë
Shes audi a6 2.5 tdi viti i prodhimit 05/1998. ngjyr e gjelbert metalike, me 6 shpejtesi.
Audia eshte ne tabela te Austrise, posedon klimatronik dyzonal, eshte mire mbajtur si mbrenda ashtu edhe jasht, dhe ka Boch pump dhe turbin dhe motorrin e klimes te reja. te vendosur me 2013 nen garancion, dritare me rryme, central dy qelsa origjinal. Servisin e madh te kryer gjithashtu komplet. Audia ka alumin felge original te Audis me goma 16. (jo keto ne foto)

Audia mund te shikohet ne Peje/ Italian Petroll
.
Audia mund te doganohet sipas udhezimit te ri te Ministris ...mund te shiten pjese individuale nga kjo si turbine bosh pumpa motorri, pjes tjera mekanike dhe elektronike.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim