AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO FULL OPTION

Shitet nga: Arben 18 Shk 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes veturen AUDI A6 3.0 TDI Quattro me Full Opcione
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike Me servis te kryer komplet
Fellne 18 me goma treja
Per info tjera dhe per te interesuarit qe dojn me e pa dhe me provu Kontakto ne numrat e telefonit

+386 49 652 262 ne IPKO
+377 44 603 387 ne VALA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim