AUTOPJES AUTODELUXE -15

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
AUTOPJES AUTO DELUXE POSEDOJM TE GJITHA PJEST PER VW AUDI
BEJM SHINTJEN DHE TE VETURAVE ,
DYER,
BRANIKA TE PAR,
FARA,
GEPEKA,
HAUBA,
BRANIKA TE PASEM,
KRILLA,
GJOMA TE DYRVE PARA DHE MBRAPA,
FARA,
SHTOPA,
LLANJAKA KLIME,UJI,INTERCULER
FLUTRA ,
VEZNILIM LIM LIDHES,
FILTERA,
VAJRA,
TEPIHA TE GUMES ,
FELLGE ,
GOMA TE THESHTA,
RROTKAPNE,
SI DHE PJES REZERV PER INTERIER BRENDA VETURES,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim