Bandash dhe Goma

Shitet nga: Shpetimi 09 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
Bandash me goma R14 per golf 2,3. Jan te njejta 4cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim