Alfa Romeo 147 1.6 twin spartak -02

Shitet nga: Alfa romeo 19 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Pejë
Shes ose e ndrroj alfa romeo 147 1.6 16 v ne gjendjeee shum te mir nuk ka nevoj per as nji send investim! Vetura ka kto sene te ndrumme! Amortizerat e par dhe karahat e par! Voj edhe filtera te ndrrum e poliratne mrenda dhe jash para nji jave ja kemi ndrru dhe polirat kto sene! Per kilometra garantoj mund ta kontrolloni kut keni deshir! Vetura ndrrohet me golf 4 1.9 tdi ose me vw passat 1.9 tdi! Me mercedes c 220 dizell ose benzin! Qmimi i alfa romes osht me kesh: 3200 euro me ndrrim 3500 euro! Vetura esht ne gjendje perfekte dhe ka kilometera 243000 te kaluara! Ju mir pres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim