Audi -89

Shitet nga: audi 23 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
shes audi 80 sport 9 muaj regjistrim ne gjendje perfekte shum e rujtne brenda dhe jasht. ndrrimi i mundesishem me pikapo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim