Audi 80 benzin -87

Shitet nga: Binak 06 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet dhe nderrohet audi 80 esht benzin 1.6 ka fellne ka muzik t'mir hidroalik 4 shpejtesi esht n'gjendje te rregullt nuk esht ne hipotek regjistrim der me 08.07.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim