Audi 80 turbo dizel -91

Shitet nga: Audi 19 Shk 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Komuna: Pejë
Shes Audi 80 turbo dizel 1.6 viti 91 vetura esht kjo qe po shihet ne foto shpenzimet e vetures jan shum ekonomike vetura esht me targa rks por i ka skadu ka pak denim me ni fjal vetura esht ne gjendje te rregullt per ma shum mundeni me pa edhe mu bind qe esht shum e shtrengume dhe punon shum mir pres veq thirrje serioze flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim