Audi 90 benzin -94

Shitet nga: AUDI 90 05 Pri 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
BOIJE NDRRIM AUDI 90 ME PIKAP CITEREN 97 NUK KA RENDESI TE JET BENXIN APO DIZELL AUDI KA KETO OPSIONE BENXIN 2.0 B4 KUSHE KA VOZITE I DIN SHPENZIMET HAREGJON SHUM PAK ,, ABS,,SHIBER,, DYRTE ATOMATIKE, KASETOFONIN , ME TRI OPSIONE, KOROZION ASPAK ,, GOMA E PARA TE REJA DIMRI 2014,RKS,NE EMRIN TIM , NUK ESHTE HIPOTEK ,DHE PER DUKUMETA JU GARATOI , REGJISTRIM KA DERI 04.18.2015 ,, ARESYA QE E NDROIJE ESHTE VETEM PER PUNE ASGJE TJETER VLEN TE THEKSOHET SE NUK SHITET VETEM NDRRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim