Audi A4 tdi -04

Shitet nga: qaza 22 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Audi 1.9 tdi viti prodhimit 2004 klima tronik 4 xham npull.marshi 6 shpejtsi dritat xenon.96kilovat 131ps.gomat e reja me 2 par goma te dimrit ashtu edhe te veres me pak fjal kerri osht ne gjendje tmir tknike servisin eka te kryer me rryp te rebrasnit asht dhe filtera servis te klimes te kryer korp llamell zamjc komplet seti i ri.kur e shini e vertetoni se qfar kerri i kompletum e jo i maskum. rexhistrim 1 vit. .045 / 303- 302. / 049 488-148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim