Audi B4 me cmim te arsyeshem ! -93

Shitet nga: Zenun Blakaj 21 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Veturen Audi B4 1.9 TDI
Viti i prodhimit 1993
Navigacion
ABS
Radio MP3.CD+SD Card (Chip)
Fellne me goma te mira +komplet Goma te dimrit tjera
Hargjime 6 litra /100 km
Interier shum te ruajtur
Mbylljen e dyrve me Central me dirixhues
Shiber
Vetura është plotesisht ne gjendje te rregullt dhe nuk e ka as me te voglin defekt.
Cmimi i arsyeshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim