Audi dizell 1.9 turbo

Shitet nga: Miri 28 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes audi 80
Viti i prodh 1988
Motorr dizell 1.9 turbo
Motorri i audi b4 origjinal
I qlajmeruar, dmth asne dit denim se ka
Ka ABS
SERVO timonin
Mbyllje elektronike
Shum shum i rujtun dhe teper komod
Me te gjitha serviset e kryera
Pres bleres serioz.
NDRRIM I MUNDSHEM me Golf 2 dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim