Audi 100 2.0

Shitet nga: Florim 27 Gsh 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
vetura ështe ne gjendje shum te mir te gjitha serviset i ka te kryera,regjistrim ka deri ne prill 2016 ka abs,radio cd dhe usb timonin hidraulik pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim