Shes golf 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Enis Blakaj 20 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Shes golf 2 ngjyr t kuqe. N gjendje t regult dize 2 dyr motori n gjendje t regult per dokumenta dhe motor t garancoj e shes 1500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim