AuDI 80 1.9DIZEL U SHIT NGA (FATLUMI) FLM MERRJEP

Shitet nga: FATLUM 13 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
<> AuDI 80 1.9 DIZEL (Ekstra I Rujtum)-91 7 MUJ RKS<>

-SHES AUDI 80 1.9 DIZELL Hargjon shum Pak

NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM-

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 90 MODELI 91 SUN GJAN MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E AUDIES

-VETURA ASHT REGJISTRU MAS PARI HER NE KOSOV ME DAT 10-10-2001

-I REGJISTRUARE NE RKS 7 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 10-10-2001 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER AUDI 80 MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

EKSTRA KA:

*REGJISTRIM DERI ME 15-06-2016

* 5 SHPEJCI

*KOMFORNIN E MIR

*HIDROLIK

*FABRIKISHT DIZEL 75 kw

*CENTRALL

* 2 GOMAT E DIMRIT SAVA M+S

-NGJYRE E KKALTER METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI

-VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

-NA KONTAKTONI NE NUMRAT 044-970-810 OSE NE 049-829-799

-NDRRIM IMUNSHUM

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim