AUDI 1 VIT RKS U SHIT NGA (FATLUMI) FLM MERRJEP

Shitet nga: FATLUM 13 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
<> AuDI 80 1.8 BEUNZIN (Ekstra I Rujtum)-88 1 VIT RKS<>

-SHES AUDI 80 1.8 BENZIN Hargjon shum Pak

NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM-

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 87 MODELI 88 AS 90 SUN GJAN MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E AUDIES

-ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

-VETURA ASHT REGJISTRU MAS PARI HER NE KOSOV ME DAT 10-10-2001

-

-I REGJISTRUARE NE RKS 1 VIT -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 10-10-2001 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER AUDI 80 MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

*REGJISTRIM DERI ME 23-11-2016

* 5 SHPEJCI

*KOMFORNIN E MIR

*

* 4 GOMAT E DIMRIT

-NGJYRE E KUQE METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI

-VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

-NA KONTAKTONI NE NUMRAT 044-970-810 OSE NE 049-829-799

-NDRRIM IMUNSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim