Audi 80 Benzin Ekstra E Rujtme -90 QMIMI I LIR

Shitet nga: JETON 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
<> AUDI 801.8 BENZIN (Ekstra I Rujtum)-90 2 MUJ RKS<>

-SHES AUDI 80 1.8 BENZIN Hargjon shum Pak

NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM-

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 89 MODELI 90 AS 91 SUN GJAN MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E AUDIES

-ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

-VETURA ASHT REGJISTRU MAS PARI HER NE KOSOV ME DAT 10-10-2001

-NJE PRONARE Gjermani-Kosove ME GARANCJONE DALIN DY PRONARE VETURA IPET FAL

-I REGJISTRUARE NE RKS 2 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 10-10-2001 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER AUDI 80 MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

-AUDIA ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 20 - 01 - 2015 KOMPLET SERVISET E KRYME

-AKUMLLUATORIN e ri 55 AMP ME 1 VJET GARANCION

-RRYPIN E DHAMZORE TE NDRRUM ME 10-01-2015

-ULJEN E RE ------ FILTERIN E AJRIT------- FILTERIN E NAFTES

-EKSTRA KA:

* CENTRALL

* 5 SHPEJCI

*KOMFORNIN E MIR

* FARAT I KA KRISTAL

* 4 GOMAT E DIMRIT

-2 QELSA FABRIKISHT

-NGJYRE E GJELBER METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI

-VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

-NA KONTAKTONI NE NUMRAT 044-970-810 OSE NE 049-829-799

-NDRRIM IMUNSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim