FLM U SHIT

Shitet nga: Pajtim 13 Jan 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
SHES AUDI 80 1.8 KOBRATOR SHUM E RUJTNE SI MBRENDA DHE JASHTE
TE GJITHA SERVISET I KA TE KRYERA
HIDROLIG, SIBER, 5 SHPEJTESI
REGJISTRIM 3 MUAJ
GOMAT E DIMRIT
NR TEL: +383 44 372 799 VIBER
044 372799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim