Shitet Audi 80 1.6 ,,,,,ushit,,,,uuuussss

Shitet nga: Pajtim 13 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Audi 80 1.6 TDI 51 kW, shume e ruajtne si mbrenda dhe jashte, central, hidrolig, 5 shpejtesi.
Gomat e reja M+S, regjistrim deri me 20.09.2016
Viti i prodhimit 25.09.1990
Fabrikisht diesel, qmimi me marrèveshje
Viber 044 372 799
Tel: 044 717 681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim