Shitet Audi 80 Diesel ne gjendje te mir

Shitet nga: Lavdim 17 Jan 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audin dhe boj ndrrime me lop.. regjistrimi ka skanduar qe 2 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim