USHIT FLM MERRJET USHITTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: JETON 26 Pri 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80

<>AUDI 80 1.6 MINI TURBO DIZEL 44Kw (Ekstra I Rujtum)-89 5 MUJ RKS<>

-SHES AUDI 80 1.6 MINI TURBO Hargjon shum Pak

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 88 AS 91 SUN GJAN MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E AUDIES

-ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

-NJE PRONARE QE 10 VITTE

-VETURA I KA SHPENZIMET E VOGLA 5L / 100KM

-I REGJISTRUARE NE RKS 5 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 09 - 03 - 2005 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER AUDI MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

-AUDIA ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 20 - 02 - 2016KOMPLET SERVISET E KRYME

-ULJEN E RE ------ FILTERIN E AJRIT------- FILTERIN E NAFTES

-EKSTRA KA:

* 5 SHPEJCI

*SHIBER

*KOMFORNIN E MIR

* FARAT I KA KRISTAL

* SHTOPAT I KA KRISTAL FABRIKISHTE

-2 QELSA FABRIKISHT

-NGJYRE E ART METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-VREJTJE VETURA GJENDET NE MALISHEV

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI

-NA KONTAKTONI NE NUMRAT 044-970-810 OSE NE NUMER 045-617-670 049 829 799 ipko

-NDRRIM IMUNSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim