audi

Shitet nga: uraniii 01 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Esht ne gjendje shum te regullt
Regjistrim 1vjet bejm dhe ndrim me golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim