shitet audi 80

Shitet nga: audi 18 Sht 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes Audi 80 1.6 TD . ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.ka central. Xhamat me rrym. Pasqyret me rrym. Regjistim deri me 27.08.2016. Eshte ne emrin tim . Hipotek nuk eshte. Vetura eshte prej benzin ne dizel. Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim