shitet

Shitet nga: kasi 21 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet dhe nderrohet audi benxin shum e rujtne si mrena edhe jasht ne gjendje te mir pune e qlajmruar nuk ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim