Audi A3 1.9 TDI -02

Shitet nga: Arbenit 17 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet Audi A3 1.9 TDI 2002, Vetura eshte ne gjendje te rregullt, regjistrimi i 2te ne RKS, ka regjistrim deri ne Korrik 2016, vetura nuk eshte vozitur vetem pushimeve Posedon interior lekure, ulset me nxemje, xhama elektronik, radio cd usb, ESP, mbyllje qendrore Goma dhe fellne per dimer dhe per vere Per me shume info. kontaktoni ne nr. 049210867 (+viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim