Audi A4 1.8t Quattro 2003

Shitet nga: Shefqet 23 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
udi A4 1.8t Quattro Automatic ne gjendje jashtzakonisht te mir. Shpenzimet i ka te vogla 7-9L/100km
- Te gjith servisat i ka te kryme, goma te reja M+S,
Sigurim ka gati nje vit te plot ,dhe nuk ka nevoj per kurrfar investimi.

Gjindet ne komunen e Istogut. *044-223859 Viber:+46767031987
*BMW, passat, Mercedes, Seat, Golf.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim