Audi A4 1.9 TDI -03

Shitet nga: Driiton Mavraj 13 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 1.9 TDI 2003 180.000 km
ne gjendje shume te mire teknike
Seri speciale S - Line
Vetura eshte me dokumenta te rregullta
Gjermane..
Me kilometra te garantuara..
te gjitha serviset ne Audi..
cdo here e mbajtur dhe e trajtuar mir
eshte nderruar vaij me kohe filterat
dhe rripin e matorrit..
ka fuqi shume te madhe prej 171 ps
dhe ka shpenzime shume te vogla 5 L
Ju garantoj per veturen eshte ne gjendje jashtzakonisht te mire..

Beje edhe ndrrime :

Vetura gjindet ne Peje..

Cmimi : 4500 Euro

Numri i telefonit :

049 532 622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim