Audi A4 3.0 TDI Quattro 2006

Shitet nga: Roli 01 Maj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi A4 3.0 TDI QUATTRO viti i prodhimit 2006 , posedon , klim tronik , tempomat , bordkompjuter , karriga me nxemje , drita xenon , bi xenon , allogenka , senzor parkimi , goma te reja Tigar m+s , fellne te aluminit , me liber te servisit kilometrat me garancion 187000 per me shum mund ta shikoni me foto dhe te na kontaktoni ne ket numer TEL: +38649366658 +viber Gjendemi ne Peje mund te na kontaktoni 09:00 deri 21:00h flm per mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim