Audi A4 Diesel 2.5

Shitet nga: Ylber 15 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi 2.5 diesel, ne gjendje shume te mire teknike dhe me qmim shume te volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim