Audi a4

Shitet nga: Audi 12 Mar 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes veturen audi a4 ne gjendje shum te mir dhe e ruajtur si mbrenda dhe jasht ,vetura i posedon te gjitha , Motorri 2.0 Tdi , Automatik tiptronik 7 shpejtsi, regjistrim deri ne muajin e 7 per me shum tel,
Viber +37744971131
Tel 044971131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim