Blejm Vetura pa dogan RKS dhe Anglez dhe Me Defekt

Shitet nga: zhuti 25 Dhj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Vrejtje te gjitha shpalljet qe gjinden ne merrjep gjith kosoven jan te njejtes kompani Blejm vetura te cilat jon me tabela rks ose me tabela te huja ose ato vetura te cilat jon me vollon anglez por blejm dhe vetura te aksidentuara veturat duhet permbajn dukumente te rregullta ne gjindemi ne ter teritorin e kosoves 24h na kontaktoni tani nr
dhe Viber +38649358144
zhuti
Zhuti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim