Audi A6 -03

Shitet nga: Ibrahim g 03 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet vetura Audi A6 2.5 Dizel. RKS i regjistrua dhe doganuar ne menyr te rregullt me 6 shpejtsi ,viti prodhimit 2003 Ne gjendje perfekte . 2 vjet eshte perdoru ne kosov posedon 2 par fellne .vetura osht shum e rujtme si jasht ashtu dhe mbrenda per me shum info na kontaktoni ne tel 044 125 345
Viber +38644125345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim