Audi A6 benzin -98

Shitet nga: Visar 12 Sht 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Vetura eshte e servisuar ne total dhe e regjistrur ne Qerrshor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim