Audi a6 12-2006

Shitet nga: audi 28 Gsh 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
shitet audi perfekt full extra shum ngjendje tmir teknikisht dhe optik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim