Shes audi a6

Shitet nga: Triflon 29 Jan 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi a6 me benzin edhe plin shpenzime shum te vogla posedon klima tiptronik,abs, karrike me nxemje,goma te dimrit te reja si dhe gjama elektronike . Bej ndrim me golf 6 ,Taureg etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim