Audi Q5 2.0 TDI S-LINE

Shitet nga: Audi 23 Dhj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
Audi Q5 2.0 tdi 170 PS AUTOMATIK/TIPTRONIK
------------------------------------------------------------------
Xhipi i lartecekur posedon chromline , audiosistemin dhe navigacionin e modelit Audi multimedia , karrikat lekur multifunksionale para dhe prapa me nxemje .Farat lled fellnet 19 zoll origjina S-lien .
Xhipi ne fjale ka te kaluara 159000 km i servisuar , dhe i mirmbajtur ne Audi me libra te servisit .
Ne mesin e shum opcioneve xhama kollor elektronik , timon levizes etj etj .
Vetura ka ardh ne Kosove tani , veture e paster komode ekonomike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim