Shes Audi Q5 2.0 me dogan te kryme S line

Shitet nga: GOLD AUTO Sot 02:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
Shes Audi Q5 2.0 me dogan te kryme posedon klim tronic komanda ne timon lled xenon bixenon ulset me rrym AUTOMATIC me liber te servisit senzor parkingu para mbas Sline mrenda dhe jasht PANORAM per ma shum kontakto 044138005 ose 049138005 viber +38649138005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim