Audi Q7 3.0 Tdi Quattro -06

Shitet nga: Shkelzen Gashi 29 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Audi Q7 3.0 Tdi Quattro me shum paisje si Xenon,Bixenon,Nxemje UlseNavigation,Mundesi ndrimit te shpejtesive edhe ne timon,zmadhuesin e zerit Bosse,Cameren Mbas,Senzora para dhe mbas,Retrevizoret mbylles vet,Pasaxheret Mbas klimatronik,nxemje ne ulse mbas etje

Mundesi ndrrimi edhe me nje vetur deri ne 10.000 mi euro
Falemiderit nga ju tel 049619819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim