Blej Verura Qe Nuk i Perdorni Ose defekt pa dogan

Shitet nga: Esat Bojku 23 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   8 000 EUR

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Ne i Blejm qdo lloj veture me defekt dhe aksident bllokume rrotullume djegur etj, veturat qe i marrun parasysh mund te jen pa dhe me dogan nuk osht me rendsi kubikazha apo defekti per ma shum kontakto ne tel ose viber gjindemi ne ter kosoven kudo qet ndodhet vetura ju lusim vetem oferta serioze dhe per qmime mund te na ofroni ju dhe na mund ta bejm vlersinim prap me marrveshje te dy anshme VIBER +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim