Ne I Blejm veturat e Aksidentune Bllokune Defekt

Shitet nga: Esat Bojku 25 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Ne i Blejm qdo lloj veture me defekt dhe aksident bllokume rrotullume djegur etj, veturat qe i marrun parasysh mund te jen pa dhe me dogan nuk osht me rendsi kubikazha apo defekti per ma shum kontakto ne tel ose viber gjindemi ne ter kosoven kudo qet ndodhet vetura ju lusim vetem oferta serioze dhe per qmime mund te na ofroni ju dhe na mund ta bejm vlersinim prap me marrveshje te dy anshme +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim