BMW 316 benzin -00

Shitet nga: ariani 08 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
automjeti ne gjendje shum te mir regjistrim deri ne fund te vitit nuk jam tregtar lus qe ata persona qe te me thrrasin ne tel te jen persona te sinqert dhe te interesuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim